Klub Nowoczesnej Pani Domu

dodano: 2019-03-13 13:45:49

Miło nam poinformować, że w dniu 05.03.2019 przy Domu Kultury w Rajgrodzie zawiązał się Klub Nowoczesnej Pani Domu.

Z inicjatywy  Dyrektor Domu Kultury w Rajgrodzie i dzięki zaangażowaniu się kilkunastu pań z Rajgrodu powołaliśmy  Klub Nowoczesnej Pani Domu. Już od dawna były takie pomysły, ale w dnu 2 marca, podczas imprezy z okazji  Dnia Kobiet w Domu Kultury Pani Dyrektor zmotywowała Panie do działania. Pierwsze spotkanie, inauguracyjne, zorganizowałyśmy jeszcze tego samego dnia. Kolejne spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 16:00 i przybywa na nie coraz więcej pań.  Kobiety mają dużo pomysłów i energii do działania. Póki co wymieniają się wizjami działania Klubu oraz miło spędzają czas w swoim towarzystwie. Jest to dla nich szczególnie ważne, ponieważ wcześniej nie było w naszej małej społeczności inicjatyw skierowanych do Pań Domu chętnych do wyjścia "do ludzi".

Zachęcamy wszystkie aktywne Panie do poszerzenie grona Klubu Nowoczesnej Pani Domu! Czekamy na propozycje nazwy naszego Klubu!

Informacje i zapisy pod numerem telefonu 733-435-990 oraz w siedzibie Domu Kultury ul. Szkolna 24. Na kolejne spotkanie zapraszamy już z w najbliższy wtorek na godz. 16:00.


Dyrektor Domu Kultury w Rajgrodzie

Maria Fliszewska