Marzec 2019 u „STOKROTEK”

dodano: 2019-04-04 11:15:20

Poza stałymi zajęciami klubowymi, wyjazdami na basen i gimnastyką oraz Międzynarodowym Dniem Kobiet, Dniem Mężczyzn i szkoleniem „Ja w internecie” o czym informowałem wcześniej w Klubie Seniora „STOKROTKA” wydarzyło się jeszcze:

  • 5 marca po warsztatach kulinarnych obchodziliśmy koniec karnawału czyli tzw. „Zapusty”;
  • 12 i 19 marca w ramach fitness mózgu rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy oraz inne ćwiczenia;
  • 21 marca Pani Joanna Hader – Dyrektor OPS na spotkaniu z seniorami omówiła budżet na bieżący rok. Dyskutowano o organizacji zajęć, wyjazdach, usprawnieniach i innych sprawach. Seniorzy podziękowali za zakup głośnika z mikrofonem, który jest często wykorzystywany w klubie. Pani dyrektor skonsultowała projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad uczestnictwa oraz zasad ponoszenia odpłatności za pobyt uczestników w Klubie "Senior+";
  • 26 marca na zajęciach Marzanny Piotrowskiej wykonywaliśmy przestrzenne obrazy kwiatowe z wytłaczanek. W tym czasie Basia Cymbor i Maria Zimińska upiekły drożdżówki z cynamonem i innymi dodatkami. W czasie degustacji sypały się wyłącznie pochwały.
  • 28 marca odbyły się warsztaty z dietetyczkami zamówionymi przez OPS. Gdy część grupy piekła skrzydełka po amerykańsku inni wykonywali z dostarczonych materiałów kwiaty do ozdoby palm i nie tyko. Skrzydełka z ryżem i wcześniej przygotowaną kapustą z chrzanem smakowały wyśmienicie. Przepisy zapisane do wykorzystania w przyszłości.

 

 

Opracował: Mieczysław Gisztarowicz