Zdobyliśmy dwa złote puchary!

dodano: 2019-06-17 05:23:22

Tancerze z Domu Kultury zdobyli dwa złote puchary w trakcie Wielkiego Tanecznego Pucharu Paaro

Mamy przyjemność poinformować, że po wielu miesiącach prób i ćwiczeń przeprowadzonych przez niezawodną Panią Kingę Romanowską zostaliśmy zakwalifikowani do wzięcia udziału w Wielkim Tanecznym Pucharze Paaro w Białymstoku.
Dnia 2.06.2019 w niedzielę wyruszyliśmy do Białegostoku do Zespołu Szkół Rolniczych, w którym odbył się przegląd taneczny. Wzięło w nim udział mnóstwo grup z całego województwa podlaskiego. Nasi tancerze od rana mieli tremę, którą spotęgowała atmosfera na miejscu- mnóstwo widzów, głośna muzyka, jury... Jednak dali z siebie wszystko i otrzymali złote medale oraz dwa puchary w kategoriach: wzorowa technika tańca oraz efektowne wykonanie kombinacji kroków tanecznych. Nasi wspaniali tancerze wzorowo reprezentowali Gminę Rajgród. Jesteśmy z nich bardzo dumni i pełni podziwu w opanowaniu stresu, który im towarzyszył. Występ przed tak dużą publicznością był dla nich wyzwaniem, z którym świetnie sobie poradzili. Tym większa była ich radości i zadowolenie z pierwszego występu w mieście wojewódzkim przed ogromną publicznością. Obecność części rodziców na widowni pomogła nabrać pewności siebie i satysfakcji z osiągniętego sukcesu. Podczas występu było widać ogromne zaangażowanie i falę radości naszych młodych tancerzy. Grupa dorosłych z Rajgrodu zadeklarowała, że w kolejnym Przeglądzie Tanecznym również będzie reprezentować nasze Miasto.
Po wręczeniu nagród wyruszyliśmy do restauracji McDonald's, a kolejno do Parku Jurajskiego w Wasilkowie. Od Pana przewodnika dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o dinozaurach. 
To był niezapomniany dzień. Dziękujemy dzieciom za godne reprezentowanie Domu Kultury, firmie przewozowej Mag-Bus za bezpieczny transport oraz wszystkim rodzicom, którzy pomogli w opiece nad liczną grupą. 
W przyszłym roku również weźmiemy udział w tak fantastycznym wydarzeniu.

Dom Kultury w Rajgrodzie
autor: Magdalena Osińska 
fot: Magdalena Osińska, Beata Policha