top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo
seminarium

Seminarium „Dodać życia do lat”

W dniach 19-21.08.2016 r. w siedzibie białostockiego Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA odbyło się Seminarium „Dodać życia do lat” połączone z wizytą studyjną w Szkole SuperBabci i SuperDziadka w Białymstoku.

> czytaj więcej...
logo

Legalna Kultura - Kultura na Widoku

1 września to nie tylko data rozpoczęcia roku szkolnego. To również dzień kiedy startuje projekt Kultura Na Widoku dający dostęp do 1 000 utworów w wersji – książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata.

> czytaj więcej...
Logo

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna

24 czerwca odbyła się XVII Sesja Rady Miejskiej w Rajgrodzie, na której obecny był Michał Podbielski, z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocją w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

> czytaj więcej...
Światowe Dni Młodzieży - Rajgród

Gmina Rajgród uczestniczy w Światowych Dniach Młodzieży

Wieczorem 31 lipca rajgrodzcy pielgrzymi wrócili do swoich domów z uroczystości Światowych Dni Młodzieży.

> czytaj więcej...
logo

Informacja o przerwie w zasilaniu w energię elektryczną

Informujemy, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania: Rejon Energetyczny Łomża.

> czytaj więcej...
logo

NAJWIĘKSZA W EUROPIE PLENEROWA WYSTAWA ROLNICZA

Przed nami osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 23-26 września w Bednarach koło Poznania.

> czytaj więcej...
nozyczki

Wschodni Sąd Arbitrażowy wspiera i pomaga samorządom.

30 czerwca 2015 roku został powołany Wschodni Sąd Arbitrażowy przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, którego misją jest wspieranie i pomoc przedsiębiorcom, samorządom w rozwiązywaniu sporów z wykorzystaniem arbitrażu.

> czytaj więcej...
kujawski

Zrób miejsce pszczołom! Weź udział w konkursie!

W ramach już 6. edycji programu "Z Kujawskim pomagamy pszczołom" zachęcamy lokalne społeczności w całej Polsce do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie tworzenia Miejsc Przyjaznych Pszczołom, czyli miejsc przyjaznych pszczołowatym.

> czytaj więcej...

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka