top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo
projektor

Warsztaty z "Jezowozem" w Szkole Podstawowiej w Rajgrodzie

Drugiego grudnia 2015 roku dzięki staraniom nauczycielki przyrody odbyły się w naszej szkole ciekawe zajęcia warsztatowe pt.” Jeż -nasz zwierz” prowadzone przez osoby ze Stowarzyszenia na rzecz Ekorozwoju Agro-Group.

> czytaj więcej...

Dzień Misia w przedszkolu.

26 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego Dnia w przedszkolu główną rolę grał Miś, a zabawy i atrakcje były prawdziwie „misiowe”.

> czytaj więcej...

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Informacja o możliwości skorzystania z infolinii Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia.

> czytaj więcej...

Bal andrzejkowy 2015 w przedszkolu.

Każdy z nas jest ciekawy co go czeka w przyszłości, czy spełnią się jego marzenia, czy będzie szczęśliwy. Od dawna, chwilą kiedy można było poznać choć rąbek tej tajemnicy, był wieczór andrzejkowy.

> czytaj więcej...

Kondolencje

Żegnamy z wielkim żalem naszego drogiego Przyjaciela śp. Jarosława Augustowskiego - Starostę Powiatu Grajewskiego. Łączymy się w tym ogromnym smutku razem z rodziną i bliskimi zmarłego.

> czytaj więcej...
Logotyp Rajgrodu

Gospodarka nieczystościami ciekłymi

Przypominamy o obowiązku przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacji sanitarnej, zgłoszenia budowy przydomowej oczyszczalni ścieków oraz obowiązku opróżniania bezodpływowych zbiorników na nieczystości ciekłe (szamba).

> czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

W związku z nowymi zasadami gospodarowania odpadami, informuję właścicieli nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej i zabudowie letniskowej, że popiół i odpady zielone będzie można od 1 stycznia 2016 r. wystawić przed posesję do odbioru

> czytaj więcej...

Sprawozdanie z konsultacji społecznych

Sprawozdanie z konsultacji społecznych projektu rocznego programu współpracy Gminy Rajgród z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok

> czytaj więcej...

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka