top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

BUDOWA MIKROINSTALACJI PROSUMENCKICH

PROW 2007-2013

Zakończyła się realizacja operacji pn. ”Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej i domach mieszkalnych w gminie Rajgród”.


Inwestycja polegała na dostawie i montażu siedmiu systemów paneli fotowoltaicznych, wytwarzających energię elektryczną na potrzeby 6. gospodarstw domowych oraz 1. obiektu użyteczności publicznej, znajdujących się na terenie gminy Rajgród.

Odbiór robót nastąpił w dniu 16.11.2015 r.


Wykonawcą zadania była firma FreeVolt™ Sp. z o.o. z Bydgoszczy.
Inwestycja została sfinansowana ze środków pochodzących z budżetu Gminy Rajgród, wkładu własnego właścicieli nieruchomości, na których wybudowano instalacje fotowoltaiczne oraz ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW na lata 2007-2013.

Łączny koszt realizacji inwestycji wyniósł blisko 615 tys. zł, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW na lata 2007-2013 ok. 490 tys. zł.


Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 3 Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej, działanie 321 Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej

ZGKiM - panele fotowoltaiczne
ZGKiM - inwertery

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka