top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Ciszewie


Koszt inwestycji: 69 803,09 zł.
Gmina Rajgród pozyskała na przedmiotową inwestycję dotację z terenowego Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych w kwocie 30 000,00 zł.


27 maja 2011 r. odbyło się spotkanie związane z wewnętrznym odbiorem końcowym wykonanych robót w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Ciszewie. 9 czerwca 2011 r. na odbiór wyremontowanej drogi w Ciszewie przyjechał przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.Długość wyremontowanego odcinka wynosi 780,00 mb. Remont drogi polegał na wykonaniu odpowiedniego profilu i spadków poprzecznych, wykonaniu nawierzchni drogi o szerokości 5,0 m, wykonaniu po obu stronach poboczy żwirowych o szerokości 0,75 m, wykonaniu zjazdów na drogi boczne i na pola. Nawierzchnia wykonanej drogi: warstwa nawierzchniowa z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie, frakcja kruszywa 0/31,5 mm, grubość warstwy 12 cm; warstwa dolna z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie, frakcja kruszywa 0/60 mm, grubość warstwy 15 cm. Nawierzchnia poboczy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie, frakcja kruszywa 0/31,5 mm, grubość warstwy 20 cm.

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka