top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Festyn Rodzinny w ramach realizacji projektu pt. Przemocy Mówimy NIE

Festyn - przemocy mówimy NIE

Dnia 02 września 2017 r. z inicjatywy Gminy Rajgród i Ośrodka Pomocy Społecznej w Rajgrodzie na Plaży Miejskiej odbył się Festyn Rodzinny w ramach realizacji projektu pt. Przemocy Mówimy NIE!


współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”

Zgromadzone dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji programowych m.in. dmuchańców małych i dużych, zjeżdżalni oraz suchego basenu z piłeczkami. Najmłodsi brali również udział  w ciekawych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorkę(puszczanie baniek mydlanych, przeciąganie liny, tańce w rytmie muzyki). Festyn Rodzinny uatrakcyjnił także występ seniorów z Klubu „Stokrotka” w Rajgrodzie, za co składamy serdeczne podziękowania. Na festyn przybyli również przedstawiciele z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, którzy propagowali zasady przepisów ruchu drogowego i czuwali nad bezpieczeństwem zorganizowanej imprezy.

Każdy z uczestników spotkania mógł skosztować przysmaków z grilla, cieszącej się dużym zainteresowaniem waty cukrowej oraz różnych napojów.

W trakcie festynu wśród zgromadzonych mieszkańców przeprowadzono również badanie ankietowe na temat zjawiska przemocy w rodzinie. Festyn przebiegł w ciepłej, miłej i rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za wkład i zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego w Rajgrodzie.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rajgrodzie

Anna Kowalewska

Festyn - fot 01.jpg
Festyn - fot 02.jpg
Festyn - fot 03.jpg
Festyn - fot 04.JPG
Festyn - fot 05.JPG
Festyn - fot 06.JPG
Festyn - fot 07.JPG
Festyn - fot 08.JPG
Festyn - fot 09.JPG
Festyn - fot 10.JPG
Festyn - fot 11.JPG
Festyn - fot 12.JPG
Festyn - fot 13.JPG
Festyn - fot 14.JPG
Festyn - fot 15.JPG
Festyn - fot 16.JPG

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka