top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

"Ślady sławnych Polaków – jubilaci 2017 roku w bibliotekach"

książki

18 października 2017 roku w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej w Białymstoku podczas Konferencji Bibliotek Publicznych odbyło się podsumowanie konkursu ph. "Ślady sławnych Polaków – jubilaci 2017 roku w bibliotekach"


Konkurs skierowany był do bibliotek publicznych woj. podlaskiego z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich i miejskich do 50 tys. mieszkańców oraz filii bibliotecznych Książnicy Podlaskiej. Rajgrodzka biblioteka publiczna wysłała dwa działania, które zgodnie z regulaminem kwalifikowały się do zgłoszenia placówki.

Konkurs skierowany do szkół podstawowych z terenu gminy Rajgród ph. "Józef Piłsudski i jego czasy", przeprowadzony 16 maja br.  oraz  kwietniowe spotkanie autorskie z Janem Truszkowskim to wydarzenia, które dały nam możliwość zajęcia III miejsca. Jest nam miło, że mogliśmy jako biblioteka reprezentować Gminę Rajgród w skali województwa. To duży sukces dla naszej placówki i motywacja do dalszej pracy.


Anna Arciszewska

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Rajgrodzie

Biblioteka - foto 1.JPG
Biblioteka - foto 2.JPG
Biblioteka - foto 3.JPG

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka