top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Festyn edukacyjno - integracyjny

Seniorzy - Bezpieczeństwo - Edukacja

W czwartek 16 listopada 2017 roku w Yacht Club „Arcus” w Rajgrodzie odbył się Festyn edukacyjno-integracyjny w ramach realizacji Projektu „SENIORZY-BEZPIECZEŃSTWO-EDUKACJA” Poprawa bezpieczeństwa osób w wieku senioralnym z terenu Gminy Rajgród.


Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Oprócz organizatorów w festynie uczestniczyli  także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.

W pierwszej części programowej  funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie przeprowadził  instruktaż z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z aktywnym udziałem zebranych osób starszych. W dalszej części spotkania seniorzy z Klubu „Stokrotka” wystąpili z krótkim przedstawieniem artystycznym. Zgromadzone osoby wspólnie biesiadowały, śpiewały i tańczyły w rytm muzyki. Nie zabrakło również smacznych potraw dla wszystkich uczestników spotkania.

Było dużo dobrej zabawy, będącej dowodem na to, że senior, który nie spędza wolnego czasu w domu, jest szczęśliwszy. 

 

Anna Kowalewska

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Rajgrodzie

Festyn - fot.1.jpg
Festyn - fot.2.jpg
Festyn - fot.3.jpg
Festyn - fot.4.jpg
Festyn - fot.5.jpg
Festyn - fot.6.jpg
Festyn - fot.7.jpg
Festyn - fot.8.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka