top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

DOTACJA DLA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W RAJGRODZIE

Równać szanse 2017

W październiku br. zakończył się nabór wniosków do programu „Równać Szanse 2017- Regionalny Konkurs Grantowy” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży a finansowanym przez Polsko- Amerykańską Fundacją Wolności.


Spośród 379 wniosków od organizacji pozarządowych, domów kultury, bibliotek, nieformalnych grup dorosłych z całej Polski, dofinansowanie, decyzją regionalnych grup eksperckich otrzymało 97 instytucji.


Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie, jako jedna z dwunastu instytucji z województwa podlaskiego otrzymała bezzwrotną dotację w wysokości 8500zł (po raz drugi z rzędu) na realizację projektu pt. „Klub młodego quizowicza”. Celem projektu będzie zorganizowanie grupy młodych ludzi wokół działań mających na celu ułożenie i przeprowadzenie quizu z wiedzy o Gminie Rajgród. Młodzież będzie zbierała ważne informacje o naszym miasteczku
i pobliskich miejscowościach. Ze zdobytych informacji ułoży quiz. Później przygotują regulamin i wyznaczą zasady przeprowadzenia konkursu.


Program skierowany jest do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych (13-19 lat). Jego głównym celem jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z małych miejscowości poprzez podnoszenie ich kompetencji i rozwój umiejętności społecznych. Już niedługo podamy zasady rekrutacji i bliższe informacje o projekcie.


Równać_Szanse.pngkoordynator projektu Anna Arciszewska
BP w Rajgrodzie

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka