top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Spotkanie wigilijne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rajgrodzie

Wigilia OPS

W dniu 19 grudnia 2017 roku w świetlicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Rajgrodzie odbyło się coroczne spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych z terenu Gminy Rajgród.W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Ośrodka,  lokalne władze samorządowe oraz pracownicy OPS w Rajgrodzie.


Ks. dziekan Hieronim Mojżuk, proboszcz parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rajgrodzie odczytał Słowo Boże, po czym pobłogosławił opłatki.


Burmistrz Rajgrodu Ireneusz Gliniecki życzył zgromadzonym pełnych radości świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.


Spotkanie umilił występ jasełkowy przygotowany przez dzieci ze Świetlicy Środowiskowo-Socjoterapeutyczej „Nasza Chmurka”.


Po symbolicznym podzieleniu się opłatkiem i złożeniu świątecznych życzeń wszyscy zebrani zasiedli do stołów i smakowali tradycyjnych wigilijnych potraw, a następnie wspólnie śpiewali kolędy.

 

                                                                                

              Ośrodek Pomocy Społecznej

                                                                                                       w Rajgrodzie

Wigilia OPS001.jpg
Wigilia OPS002.jpg
Wigilia OPS003.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka