top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Podpisana umowa na działania promocyjne w Gminie Rajgród

Podpisanie umowy


10 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku w obecności Członka Zarządu Województwa Podlaskiego – Stefana Krajewskiego, Burmistrz Rajgrodu- Ireneusz Gliniecki wraz ze Skarbnikiem Jadwigą Stryjecką podpisali umowę o przyznanie pomocy na operację w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.


Gmina Rajgród w ramach umowy zobowiązuje się do realizacji operacji pn. „Promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz potencjału gospodarczego Gminy Rajgród podczas uroczystości obchodów 450-lecia ustanowienia praw miejskich”.


Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu gmina m.in. zakupi materiały promocyjne, wyda album, nakręci film ukazujący walory przyrodnicze i potencjał gospodarczy gminy. Kwota dofinansowania pomoże również w przygotowaniu obchodów 450. Rocznicy Uzyskania Praw Miejskich, które będą miały miejsce 8 lipca 2018 r.


Na realizację operacji przyznano środki w wysokości 88 445 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 tj. 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowalnych operacji.


Referat organizacyjny Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie

Podpisanie umowy_01.jpg
Podpisanie umowy_02.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka