12345
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Edukacja przyrodnicza uczniów szkół Gminy Rajgród – „Poznajemy parki narodowe naszego województwa”

zubry

Edukacja przyrodnicza uczniów szkół Gminy Rajgród – „Poznajemy parki narodowe naszego województwa” to zadanie edukacyjne realizowane w szkołach prowadzonych przez Gminę Rajgród.


Projekt, który powstał z inicjatywy Burmistrza Rajgrodu pana Ireneusza Glinieckiego skierowany jest do uczniów kl. IV-VI Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie, Szkoły Podstawowej w Rydzewie oraz Gimnazjum w Rajgrodzie.

Ogólna wartość projektu wynosi 24 000 zł, w tym 15 000 zł to dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku, pozostałe środki w wysokości 9 000 zł pochodzą z budżetu Gminy Rajgród.

W ramach projektu w czerwcu zorganizowano wycieczki do Biebrzańskiego i Wigierskiego Parku Narodowego  dla uczniów szkół podstawowych oraz do Białowieskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego dla uczniów Gimnazjum w Rajgrodzie (informacje o wycieczkach zamieszczono w osobnych artykułach). Do poszczególnych szkół zakupiono aparaty fotograficzne, laptopa, mapy turystyczne, antyramy oraz pojemniki do segregacji odpadów. We wrześniu i październiku 2016 r. zostaną przeprowadzone konkursy na najciekawszą prezentację multimedialną wybranego parku narodowego i konkurs fotograficzny „W labiryncie przyrodniczym naszego województwa”.

 

Galeria zdjęć:

A.K.

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Życzenia wielkanocne001.jpg
Zamknij
Panel facebooka