top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

SuperBabcia SuperDziadek - spotkanie rekrutacyjne

Grupa osób - spotkanie rekrutacyjne

W Yacht Clubie ,,Arcus” odbyło się spotkanie rekrutacyjne osób w wieku 60 + chcących uczestniczyć w drugiej edycji projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek”.


27 kwietnia 2017 r. w Yacht Clubie ,,Arcus” w ramach projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” finansowanego ze środków Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się spotkanie rekrutacyjne osób w wieku 60 + chcących uczestniczyć w drugiej edycji szkoły SuperBabci i SuperDziadka w Rajgrodzie. Uczestnicy spotkania zostali poinformowani o wszelkich planowanych działaniach w tegorocznej edycji projektu oraz wypełnili deklaracje uczestnictwa.

Po spotkaniu rekrutacyjnym i krótkiej przerwie seniorzy przystąpili do zajęć ruchowych prowadzonych przez rehabilitantkę Małgorzatę Toczyłowską. Tematem zajęć była: ,,Rozgrzewka i jak uniknąć kontuzji”.

Trwają pracę nad szczegółowym harmonogramem zajęć tegorocznej edycji projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” gdy tylko zostanie on zaakceptowany przez Koordynatora Ogólnopolskiego przekażemy go do wiadomości publicznej.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach jak największe grono zainteresowanych!!! Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rajgrodzie ulica Warszawska 9.


Informacja.pdf

Koordynator Regionalny

Piotr Szymanowski

Foto-01.jpg
Foto-02.jpg
Foto-03.jpg
Foto-04.jpg
Foto-05.jpg
Foto-06.jpg
Foto-07.jpg
Foto-08.jpg
Foto-09.jpg
Foto-10.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka