top1top2top3
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Piknik Społeczny w Biebrzy

Piknik społeczny w Biebrzy

W słoneczną sobotę dnia 3 czerwca na Placu przy ul. Lipowej w Biebrzy odbył się Piknik Społeczny. Impreza poświęcona była opracowywanemu przez Gminę Rajgród Lokalnemu Programowi Rewitalizacji.


Specjalnie na tę okazję przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na placu rozstawiono dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalniami oraz basenem do skakania. Pani animator zapewniła uczestnikom imprezy liczne zabawy i konkurencje, m.in. malowanie twarzy, tworzenie wspólnego plakatu upamiętniającego Piknik Społeczny, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, przeciąganie liny, kręcenie hula hop. Razem z najmłodszymi w zabawie przy dźwiękach radosnej muzyki uczestniczył tygrysek Jumpik. Ponadto mieszkańcy miejscowości przygotowali miejsce wyposażone w stoły i krzesła, gdzie wszyscy uczestnicy mogli posilić się przysmakami z grilla oraz przepysznymi pączkami. Aktywnemu wypoczynkowi towarzyszyła ciepła, rodzinna atmosfera.

Podczas pikniku, wśród młodzieży i dorosłych, przeprowadzono badanie ankietowe mające na celu przygotowanie diagnozy i analizy zjawisk kryzysowych, delimitację obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji w Gminie Rajgród.

Piknik zorganizowany został w ramach realizowanego przez Gminę Rajgród projektu pn. „Przygotowanie lokalnego programu rewitalizacji dla Gminy Rajgród” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Spójności.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włożyły swój wkład i zaangażowanie w organizację Pikniku Społecznego w Biebrzy.


Anna Drapczuk 

Specjalista ds. inwestycji i projektów unijnych

Piknik_Biebrza12.JPG
Piknik_Biebrza13.JPG
Piknik_Biebrza14.JPG
Piknik_Biebrza15.JPG
Piknik_Biebrza16.JPG
Piknik_Biebrza17.JPG
Piknik_Biebrza18.JPG
Piknik_Biebrza19.JPG
Piknik_Biebrza20.JPG
Piknik_Biebrza22.JPG
Piknik_Biebrza23.JPG
Piknik_Biebrza24.JPG
Piknik_Biebrza25.JPG
Piknik_Biebrza26.JPG
Piknik_Biebrza27.JPG
Piknik_Biebrza28.JPG
Piknik_Biebrza29.JPG
Piknik_Biebrza30.JPG
Pinik_Biebrza21.JPG

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO

OGŁOSZENIE

UWAGA ZMIANA TERMINU

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rajgrodzie informuje, iż dnia 25.09.2018r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Rajgród tzn.:

  • Rajgród (wszystkie ulice), Kolonia Prawa i Kolonia Lewa w Rajgrodzie, Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Bukowo, Karwowo, Kołaki, Rydzewo, Miecze, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Danowo, Turczyn, Kosówka, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Stoczek, Kozłówka, Ciszewo i Biebrza.

W/w przerwa spowodowana jest prowadzoną inwestycją - włączeniem nowego zbiornika wody uzdatnionej na terenie ujęcia wody w Rajgrodzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Dyrektor ZGKiM w Rajgrodzie

Marek Kostrzewski

Zamknij
Panel facebooka