marzec1marzec2marzec3marzec4marzec5
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Struktura Organizacyjna

Burmistrz

Burmistrz

Ireneusz Gliniecki



Referat organizacyjny

StanowiskoPracownik UrzęduE-mailNr Pokoju
Zastępca Burmistrza, Sekretarz Gminy (Kierownik referatu Organizacyjnego)Piotr Milewski   pmilewski@umrajgrod.pl12

Sprawy kancelaryjno-techniczne

(SEKRETARIAT)

Ewa Piekarska

  gmina@umrajgrod.pl

epiekarska@umrajgrod.pl

11
Zarządzanie kryzysoweAnna Rutkowska  arutkowska@umrajgrod.pl1

Sprawy kadrowe, organizacyjne i oświatowe

Wiesława Milewska  wmilewska@umrajgrod.pl0-1
Działalność gospodarcza, sport i współpraca z organizacjami pozarządowymiMarcin Wielencej  mwielencej@umrajgrod.pl23
Sprawy egzekucyjno-kontrolnePaweł Policha  ppolicha@umrajgrod.pl6
InformatykHubert Matysiewicz  hmatysiewicz@umrajgrod.pl23
Gospodarka komunalna i ochrona środowiska

Anna Gaińska

 anna.gainska@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl6
Obsługa rady i promocja gminyNatalia Pogorzelska
 npogorzelska@umrajgrod.pl
5




Referat Finansowy

StanowiskoPracownik UrzęduE-mailNr Pokoju
Skarbnik Gminy (Kierownik Referatu Finansowego)Jadwiga Stryjecka  jstryjecka@umrajgrod.pl8
Księgowość budżetowaJoanna Andruk  jandruk@umrajgrod.pl14
Naliczanie i rozliczanie płacEwa Białogrodzka  ebialogrodzka@umrajgrod.pl17
Księgowość podatkowaBarbara Dziełak  bdzielak@umrajgrod.pl15
Wymiar podatkówBarbara Prostko  bprostko@umrajgrod.pl15
Księgowość i płace placówek oświaty Grażyna Kostrzewska  gkostrzewska@umrajgrod.pl13
Główny Księgowy Placówek OświatyElżbieta Zyskowska  ezyskowska@umrajgrod.pl13



Referat Inwestycji i Rozwoju

StanowiskoPracownik UrzęduE-mailNr Pokoju

Zamówienia publiczne
(Kierownik referatu)

Anna Bukowska  abukowska@umrajgrod.pl22
Inwestycje i projekty unijne (p.o. Kierownik referatu)Anna Drapczuk  adrapczuk@umrajgrod.pl18
Inwestycje i fundusz sołecki
Dorota Bagińska
  dbaginska@umrajgrod.pl
18
Inwestycje i projekty unijneAnna Lotkowska  alotkowska@umrajgrod.pl19
Gospodarka gruntami i mieniem komunalnymJoanna Grabowskajoanna.grabowska@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl21
Planowanie przestrzenne i budownictwoBeata Kotarska  bkotarska@umrajgrod.pl19
Drogownictwo i inwestycjeGabriela Bieniewska-Wysocka  gwysocka@umrajgrod.pl23



Urząd Stanu Cywilnego

StanowiskoPracownik UrzęduE-mailNr Pokoju
Kierownik Urzędu Stanu cywilnegoAgnieszka Citkowska  acitkowska@umrajgrod.pl2


Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
http://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
http://lgd-bdn.pl
http://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO


Dni Rajgrodu001.jpg
Zamknij
Panel facebooka