Projekt Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu - miasto Rajgród

dodano: 2020-11-13 13:49:15

Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych miasta Rajgród

Zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu obrębów ewidencyjnych miasta Rajgród w siedzibie Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie, w pokoju nr 15 w godzinach od 9:00 do 14:00.

    Uproszczony Plan Urządzenia Lasu będzie podstawą naliczenia podatku leśnego.

    Projekty Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu opracowane zostały przez LAS-R Sp. z o.o., ul. Snycerska 34/13, 30-817 Kraków.

 

Załączniki:

 

Pozostałe materiały (między innymi mapy oraz operaty BDO) - opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.um.rajgrod.wrotapodlasia.pl/e1b7aeca592a0f5/2cb4cfc737e2e2c/projekty_uproszczonego_planu_urzdzenia_lasu/zawiadomienie-o-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektow-uproszczonego-planu-urzadzenia-lasu.html

UWAGA!

Po kliknięciu powyższego linku może pojawić się komunikat o potencjalnym zagrożeniu bezpieczeństwa - proszę być spokojnym, strona https://bip.um.rajgrod.wrotapodlasia.pl jest całkowicie bezpieczna i można ją śmiało odwiedzać.

W przypadku pojawienia się ostrzeżenia należy kliknąć przycisk "Zaawansowane" na dole strony i następnie kliknąć link / zaakceptować ryzyko.

Proszę postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1. Dla użytkowników przeglądarki Google Chrome:

Przeglądarka Chrome - 1


Przeglądarka Chrome - 2


2. Dla użytkowników przeglądarki Mozilla Firefox:

Przeglądarka Firefox


Przeglądarka Firefox - 2

 

Sylwia Czaplicka

Urząd Miejski w Rajgrodzie