Gminny Turniej Piłki Nożnej - RELACJA

dodano: 2021-07-20 07:55:23

Z okazji Dni Rajgrodu, w dniu 16 lipca 2021 roku, na boisku przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rajgrodzie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: Szkoły Podstawowe i Open (zawodnicy powyżej 16 roku życia).

O godz. 16.00 wystartowały dzieci. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: AMP Rajgród I, AMP Rajgród II, AMP Grajewo I, AMP Grajewo II. W bardzo zaciętej  rywalizacji uczestniczyło ponad 40 dzieci. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę, a drużyny puchary i statuetki. Królem strzelców turnieju został Dariusz Jasiński, najlepszym zawodnikiem Wojciech Zdunek, a najlepszym bramkarzem Zofia Sobocińska.

O godz. 20.00 rozegrany został turniej kategorii open. W turnieju udział wzięło aż 6 drużyn: Jegrznia Rajgród,  Posterunek Policji Rajgród,  Rajgrodzianka Rajgród,  FC Grać Się Nie Chce,  FC Kuligi, Młodzi Rajgród. Rywalizacja była bardzo zacięta, dopiero po rzutach karnych pierwsze miejsce w finale wywalczyła drużyna Jegrzni Rajgród. Klasyfikacja końcowa turnieju: