Spotkanie autorskie z Wojciechem Więckowskim

dodano: 2021-10-01 13:58:18

Dnia 27.09.2021 r. odbyło się w świetlicy Domu Kultury w Rajgrodzie spotkanie autorskie z Wojciechem Więckowskim wg scenariusza Małgorzaty i Wojciecha Więckowskich. Organizatorem był sam autor oraz Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie.

Podczas spotkania mogliśmy wysłuchać wierszy autora z tomiku

„TAKI JESTEM” i „Z SZUFLADY RYMOPISA”, również fragmentów prozy, które opublikowane są na portalu Podlaski Senior. Oprócz wierszy i prozy były odśpiewane m.in. piosenki z Kabaretu Starszych Panów przez pana Wojciecha jak i pana Mieczysława Gisztarowicza. Na skrzypcach grała pani Izabela Jagłowska, a na pianinie pani Małgorzata Więckowska. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i kwiatami. Akcentem, który zakończył nasz wspólny wieczór był poczęstunek w trakcie, którego mogliśmy podzielić się wrażeniami.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mile spędzony czas.

Szczególne podziękowania składamy osobom należącym do Klubu Seniora Stokrotka w Rajgrodzie za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu spotkania.

Dziękujemy Pani Magdalenie Gryczan i Kołu Gospodyń Wiejskich z Rydzewa za słodki poczęstunek, dyr. Domu Kultury Marii Fliszewskiej za udostępnienie sali oraz osobom zaprzyjaźnionym z biblioteką za wsparcie organizacji wydarzenia.


Anna Matysiewicz

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie