1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dzień dobry. Dzisiaj jest 19 ,01,2019 ,więc sześć dni po WOŚP, a na żadnym rajgrodzkim portalu nie ma śladu o tej pięknej inicjatywie. Zaczynam sie zastanawiać ,czy to zaniedbanie,czy celowe działanie. Przed orkiestrą rok temu i w 2018 roku też nie było żadnej informacji promującącej to wydarzenie .Rok temu i teraz odbyły sie bez żadnego rozmachu zbiórki pieniędzy.Mamy Dom Kultury i Klub Seniora Stokrotka .Mogli razem przygotować coś ciekawego dla rajgrodzian.Mamy w Rajgrodzie i okolicy ludzi kochajacych muzykę,którzy bezinteresownie dołożyliby własną cegiełkę-ale organozatorom nie chciało sie nawet do nich zadzwonić..Mam nadzieję,że wkrótce opublikujecie jakiś tekst ze zdjęciami,chociażby po to, by wesprzeć w trudnej sytuacji Jerzego Owsiaka.Pozdrawiam rajgrodzian.

Dzień dobry,

Informuję, iż jak co roku, WOŚP miała miejsce w Rajgrodzie. Urząd Miejski oraz podległe mu jednostki nie są organizatorami orkiestry, jednak popierają i wspierają tą inicjatywę. Również na Sesji Rady Miejskiej w Rajgrodzie, poprosiłem, aby organizator zwrócił się do nas z konkretnymi prośbami, zadaniami. Nadmieniam, iż Urząd Miejski dostosowując się do prośby organizatora udzielił w danym zakresie pomocy.

W sprawie informacji dot. WOŚP w Rajgrodzie proponuję skontaktowanie się z osobą odpowiedzialną za powyższą inicjatywę.


Burmistrz Rajgrodu

Ireneusz Gliniecki

Witam, czy była by możliwość wznowienia naszego klubu Jegrznia Rajgród? Myślę że sporo osób by było chętnych do gry z gminy.

Mariusz Pawelczak

Dzień dobry,

pomysł jest świetny. Perspektywicznie w ciągu najbliższych 2-3 lat klub Jegrznia Rajgród dzięki mojej inicjatywie i osób zainteresowanych wznowi działalność.

Z całą pewnością Klub Jegrznia Rajgród będzie miał wielu kibiców. Czy będą piłkarze? - liczę, że tak.

Panie Mariuszu liczę na Pana współpracę w powyższym zakresie.


Burmistrz Rajgrodu
Ireneusz Gliniecki

Smutne, że informacja o dewastacji pomnika żydowskiego rzuca za granicą cień na Rajgród.

Z poszanowaniem
S. Umiński (Francja)

Dzień dobry Panie Stefanie,

W nawiązaniu do Pańskiego maila, mi również jako Burmistrzowi i mieszkańcowi gminy Rajgród jest niezwykle przykro, że wandale niszczą pomnik upamiętniający społeczność żydowską.

Cmentarz żydowski w Rajgrodzie zlokalizowany jest w lesie, na terenie podlegającym Lasom Państwowym, a nie Urzędu Miasta.

Gmina Rajgród słynie z pięknych lasów i Jeziora. Także podzielam Pana zdanie, że dewastacja tego pomnika to cień na wizerunek miasta.

 


Z wyrazami szacunku,
Burmistrz Rajgrodu,
Ireneusz Gliniecki

Panie Burmistrzu, jestem w posiadaniu starej pieczęci Rajgrodu sprzed kilkuset lat. Uznałem, że właściwym miejscem dla niej jest Urząd, którym Pan kieruje. Jeśli jest Pan zainteresowany propozycją proszę o kontakt.

Marian Milewski

Dzień dobry Panie Marianie, 


Jest nam niezmiernie miło, że są jeszcze osoby gotowe do darowizn i posiadają tak atrakcyjne pamiątki. 

Oczywiście, jestem zainteresowany spotkaniem.

 

Z wyrazami szacunku, 

Burmistrz Rajgrodu 

Ireneusz Gliniecki

Wielce Szanowny Panie Burmistrzu Ireneuszu Gliniecki. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i rozmową telefoniczną z Panią Justyną chciałabym uprzejmie prosić Pana Burmistrza o możliwość spotkania w dogodnym dla Pana Burmistrza terminie. Na spotkaniu chciałabym poruszyć temat realizacji przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości projektu pt. ,,Szansa jest kobietą” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Mam nadzieję, że spotkanie będzie owocne dla obu stron. Z niecierpliwością czekam na ustalenie terminu spotkania.


Z poważaniem,

Anna Śliwińska.

Specjalista Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach

Dzień dobry Pani Anno,

W nawiązaniu do Pani maila, informuję, że zapraszam Panią na spotkanie 13 czerwca o godz. 10.00 celem omówienia wspomnianego projektu.


Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Rajgrodu,

Ireneusz Gliniecki

Szanowny Panie Burmistrzu, czy istnieje możliwość dzierżawy działki o nr 139/32 położonej w Czarnej Wsi, z przeznaczeniem na rekreację i turystykę przez Stowarzyszenie?

Irena Wiska

Witam,
uprzejmie informuję, że działka nr 139/32 położona na terenie wsi Czarna Wieś została przeznaczona do sprzedaży, w dniu 18 marca 2016 r. odbędzie II przetarg i zapraszamy na przetarg (ogłoszenie o przetargu zostało wysłane do Pani e-mailem). Ogłoszenie o przetargu zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej (PRZETARGI / 2016 / Sprzedaż i dzierżawa nieruchomości) - link

Pozdrawiam
Wanda Łacińska
Urząd Miejski w Rajgrodzie
tel.862721949

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka