PODSUMOWANIE PIKNIKU EKOLOGICZNEGO

logotypy

Wydarzenie zrealizowane w ramach Projektu pod nazwą „Magazyny energii dla mieszkańców Gminy Rajgród” dofinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

W dniu 23 czerwca 2026r. przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rajgrodzie odbył się piknik ekologiczny  o charakterze edukacyjno-informacyjnym.

Celem pikniku była edukacja ekologiczna w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE), magazynów energii oraz przeciwdziałania zmianom klimatu.

W ramach pikniku odbyły się:

  • Warsztaty ekologiczne dla  dzieci dotyczące oszczędzania energii,
  • Gry edukacyjne oraz zabawy ruchowe z zakresu ochrony środowiska,
  • Konkursy tematyczne z nagrodami rzeczowymi dla dzieci.

Wydarzenie było okazją do nauki i rozwijania wiedzy o ekologii, ale również szansą na integrację, wspólną zabawę i aktywny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Menu dostępności:

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia

Menu dostępności:
Kontrast
Zwiększ rozmiar tekstu
Zwiększ odstęp liter
Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków
Powiększ kursor
Podświetlanie linków
Zatrzymywanie animacji
Resetuj ustawienia
Przewijanie do góry