Mając na uwadze ciągłe zagrożenie wystąpienia wścieklizny u zwierząt dzikich i domowych, stwierdzone w listopadzie 2024 roku ogniska wścieklizny u zwierząt w województwie lubelskim i podkarpackim, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Grajewie przypomina o obowiązku regularnego szczepienia ochronnego psów przeciwko wściekliźnie oraz zachęca do szczepienia kotów.
Ostatnie wpisy
- Informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznejWojdy (ST 2-1272) – bud. nr 1, 2, 3; Rybczyzna (ST 2-1272) – bud. nr 1, 2, 3, dz. nr geod. 7/3; gm. Rajgród – dnia 13.07.2026 w godzinach 08:00-15:00… Dowiedz się więcej: Informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
- Bezpłatne badania mammograficzne16 lipca 2026 – zapraszamy Panie na bezpłatne badania mammograficzne (ul. Zabielskiego 6 w Rajgrodzie).

